svg logo

Witamy w Herbal Flow – poznaj nas bliżej Nasz zespół to przede wszystkim ludzie z pasją, a także innowatorzy – produkty konopne stanowią nasz styl życia. Jako pierwsi na rynku polskim oferujemy możliwość zdalnej uprawy konopi włóknistej na susz CBD. Dzięki nam, już dziś możesz mieć swój własny krzak konopi! Naszą misją jest tworzenie produktów najwyższej jakości, począwszy od starannego wyboru certyfikowanych nasion najlepszej jakości, przez uprawy, gdzie nasi specjaliści dbają o każdą roślinę z osobna, aż po produkt finalny, który stanowi kwintesencję naszej pracy i pasji. Konopie to nasz styl życia – którym dzielimy się z Wami!


Najczęściej zadawane pytania:


Czy uprawa konopi przez Herbal Flow jest legalna?

Tak, mamy wszystkie niezbędne zezwolenia na prowadzenia takiej działalności. Jesteśmy zarejestrowaną spółka z o. o. o numerze NIP 7262679686. Susz który otrzymasz, będzie po analizie laboratoryjnej potwierdzajacej jego legalność


Czy otrzymam paragon / fakturę?

Tak, wszystkie nasze usługi i produkty w momencie sprzedaży nabijamy na kasę fiskalną. Na życzenie klienta wystawiamy także faktury.


Czy Herbal Flow uprawia konopie o wysokiej zawartości THC?

Nie, uprawiamy konopie włókniste, w których poziom THC nie przekracza dopuszczalnej w Polsce normy 0,2%, Wartościowym Fitokanabinoidem w suszu, który otrzymasz jest CBD, które w Polsce jest w 100% legalne.


Co oznacza „zdalna uprawa”

W naszych uprawach masz wpływ na swoje rośliny od samego wyboru odmian aż po sposób przetworzenia suszu. Zamawiasz uprawę, przydzielamy ci rośliny, dajemy dostęp do aplikacji i zajmujemy się całą resztą. W aplikacji otrzymujesz aktualne zdjęcia swoich roślin, komunikaty z wykonanych prac, oraz masz możliwość bezpośredniego kontaktu z growerem.


Ile trwa uprawa?

Od posadzenia roślin do zbiorów mija 6 miesięcy. Możesz kupić zadaną uprawę nawet po zasiewie. Otrzymasz wtedy dostęp do aplikacji od momentu zakupu i cały susz z twojej zdalnej uprawy.


Jakie odmiany posiadamy w ofercie?

W tym sezonie na naszej plantacji będziemy mieć 3 odmiany. Są to: FINOLA, CARMAGNOLA CS, SANTHICA 27


Jaki jest sposób uprawy?

Jak narazie posiadamy uprawę outdor prowadzoną przez doświadczonego Growera.


Czy przywidujemy uprawy indoor?

Tak, aktualnie dogadujemy warunki współpracy z naszymi partnerami i niebawem wdrażamy nowy zakres usług specjalnie dla Was!


Jaki jest zakres cenowy Herbal Flow?

Uprawa jednego krzaka konopi kosztuje średnio 300 złotych. Gwarantujemy z niego conajmniej 50g suszu CBD


Czy Herbal Flow daje gwarancje co do plonu?

Tak, gwarantujemy minimum 50 gram z każdego krzaka. Przewidywany plon wacha się od 150 do 300g z krzaka w zależności od odmiany. Każdy gram suszu trafi do klienta.


Czy prowadzimy “trimming”?

Tak, po zbiorach susz będzie przygotowany dla klienta, nie będzie zawierał łodyg, liści oraz miału, tylko kwiaty bez ziaren najwyższej jakości.


Dla kogo jest oferta Herbal Flow?

Jeśli trafiłeś na nasza stronę to z pewnością dla ciebie! Zarówno jeśli jesteś klientem indywidualnym, jak i gdy prowadzisz sklep, który chce zdobyć wysokiej jakości susz CBD w niskiej cenie.


Jak dostarczymy wasze plony?

Wszystkie przesyłki wysyłamy za pomocą poczty polskiej lub firm kirerskich.


Czy współpracujecie B2B?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem b2b@herbalflow.pl oraz do zakładki franczyza.


Wróć do strony głównej